Firma Transport Krajowy i Międzynarodowy Mirosław Jedut rozpoczęła swoją działalność w 1998r. i świadczy usługi transportowe na terenie całej Europy. Od tego czasu firma na bieżąco się rozwija, unowocześniając swój tabor, aby móc spełnić wszystkie wymagania naszych klientów na jak najwyższym poziomie. Dbamy o bezpieczeństwo przewożonego towaru, dzięki nowoczesnemu taborowi i zabezpieczeniom odpowiednim dla konkretnego ładunku.

Wybierając naszą firmę na swojego partnera transportowego masz pewność:

  • Rzetelnej i uczciwej obsługi
  • Terminowego dostarczenia ładunku
  • Bezpiecznego przewozu powierzonego towaru
  • Możliwości sprawdzenia położenia ładunku, dzięki systemowi monitoringu satelitarnego GPS, który jest zainstalowany w każdym naszym pojeździe
  • Współpracy z rzetelnym, uczciwym i doświadczonym przewoźnikiem

Jesteśmy kontrahentem z wieloletnią praktyką, godnym zaufania!

Spedycja

Potrzebujesz zorganizowania transportu towaru?

Dobrze trafiłeś! Znajdziemy odpowiedniego i zaufanego przewoźnika, który, tak jak i my wykona przewóz na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wysoką jakość współpracy z rzetelnym przewoźnikiem oraz terminowość wykonywanych zleceń!

Parking

W naszej ofercie posiadamy również parking dla pojazdów ciężarowych, autobusów. Teren naszej bazy jest ogrodzony i strzeżony 24h na dobę przez profesjonalną firmę ochroniarską. Masz auto w okolicy Polkowic i chciałbyś, aby było bezpieczne? Wybierz postój na naszej bazie, gdzie masz gwarancję bezpieczeństwa Twojego taboru.

Oferujemy

Usługi transportowe

Dysponujemy nowoczesnym taborem. Każdy z naszych pojazdów ma zainstalowany system monitoringu satelitarnego, opartego na technologii GPS, dzięki czemu jesteśmy w stanie śledzić dla Państwa na bieżąco położenie powierzonego towaru. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa towarów parkując tylko na strzeżonych parkingach oraz monitorując na bieżąco dany przewóz, również poprzez ciągły kontakt z kierowcą. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia oraz wysokie ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika. Zawsze staramy się stworzyć naszym Klientom jak najkorzystniejsze warunki współpracy oraz dostarczać usługi spełniające ich wymagania, dzięki czemu zadowolenie Klienta przyczynia się do naszego rozwoju i umocnienia pozycji na rynku. Wybierając nas jako przewoźnika masz gwarancję współpracy z zawodowcami!

Usługi przeładunkowe

Na terenie bazy transportowej w Polkowicach mamy również wózek widłowy o nośności 1,5 tony, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu również usługi przeładunkowe.

TABOR

Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów ciężarowych spełniających normę EURO 5 i EURO 6 o ładowności do 24 t oraz busa o ładowności do 1200 kg.

Oferujemy przewóz towarów naczepami typu firana:

  • Standard (13,6 m x 2,48 m x 2,75 m)
  • Mega (13,6 m x 2,48 m x 3,00 m)

Naczepy posiadają certyfikat DIN EN 12642 Code XL

 

Jakość naszych usług jest certyfikowana:

 

Galeria

 

Transport Krajowy i Międzynarodowy
Mirosław Jedut

ul. Wyżykowskiego 16
59-100 Polkowice

Telefon/Fax:
Tel. 76 745 89 74
Fax. 76 745 89 68

E-mail: transport@jedut.com.pl

Timocom: 16320
Trans: 8448

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości